توصیه شرکت به خریداران خط تولید فیـلتر هوا

 

اخیرا افراد یا گروهک هایی در شهرهای بزرگ و کوچک ایران اسلامی با نصب پلاکارد و پخش آگهی در خصوص کار در منزل با سرمایه کم یا فروش خط تولید فیلتر هوا اقدام به تبلیغات گسترده نموده اند و با وعده های دروغین و تضمین خرید کاذب و غیر منطقی از سادگی و صداقت خریدار سوءاستفاده و به چند برابر قیمت خط تولید را به فروش میرسانند.

 

لازم به ذکرست این افراد با چسباندن آگهی به دیوار شهر یا پخش تبلیغات بصورت روزنامه ای یا درج آگهی اینترنتی اقدام به جذب مشتری میکنند .برخی از این سودجویان ادعای داشتن مدارک رسمی یا ثبتی میکنند که شماره ثبت شرکتشان در هیچ سامانه ای به ثبت نرسیده است و فقط شماره ثبت ابزاریست برای جذب مشتری و فریب دادن آنان البته هستند.

 

افرادی که ثبت شرکت واقعی دارند و به تعهدات خود عمل نمیکنند لذا ثبت کردن یک شرکت کار دشواری نبوده و با تعداد دو نفر و پرداخت حداقل هزینه میتوان شرکت به ثبت رساند اما مهم تعهداتیست که فروشنده در چارچوب قانون و شرع از نگاه اخلاقی باید به آن عمل کند. متسفانه بعضی از این افراد حتی وعده وام های کلان را در آینده نزدیک به خریدار میدهند تا از این راه اعتماد خریدار را بیشتر جلب کنند.

 

برخی از این افراد با چرب زبانی،تخریب و گاهی فحاشی به دیگر رقبا یا شرکتهای معتبر،بدون دانش فنی یا اعتبارات ثبتی با عناوین مختلف درشهرهای کوچک و بزرگ ایران اسلامی مشغول به فعایتند که از مدارک و اسناد معتبر دیگر شرکتهای بزرگ سوءاستفاده و با جعل اسناد برای فروش غیر استاندارد محصولشان اقدام میکنند حتی مشاهده شده از مطالب آگهی های شرکت های معتبر کپی برداری و آن را به نام خود ثبت میکنند (لطفا به این نکته توجه کنید که هر گواهینامه،استاندارد یا اسناد رسمی قابلیت استعلام و ردیابی دارد)

 

لذا خواهشمندیم در خرید هر نوع دستگاه مرتبط به تولید فیلتر هوا از شرکتهای معتبر که اسناد رسمی و واقعی داشته و در پی سالها خدمات رسانی افتخارات ملی یا بین المللی کسب کرده و مجوزات رسمی و ثبتی دارند ابتدا مشاوره سپس خرید فرمایید.

 

لازم به ذکرست حتی مشاوره دادن هم نیازمند مجوز میباشد و در غیر این صورت قانونی نیست زیرا مشاور باید در چارچوب دانش،درایت،بازار کار،آینده نگری و حقیقت گویی باشد بطوری که خریدار بهترین راه را برای هدفمندی کسب و کار خویش انتخاب کند.


بنابراین جهت خرید موفق به نکات زیر توجه کنید:

 

۱- شرکت دارای محل فیزیکی و شماره تلفن ثابت باشد

۲- محل شرکت در مکان تجاری باشد نه مسکونی

۳- شرکت دارای شماره ثبت و شناسه ملی باشد

۴- شرکت دارای مجوزات و استانداردهای لازمه باشد

۵- شرکت برای دادن مشاوره مجوز داشته باشد

۶- سعی کنید تلفنی خرید نکنید و به محل شرکت برای مطمئن شدن مراجعه کنید

۷- اعتبار هر شرکت را در نحوه پاسخگویی،افتخارات و مشاوره سنجش کنید

 

شرکت اس جی اس فیلتر با شماره ثبت ۴۲۵۷ سازنده کلیه خطوط مرتبط به تولید فیلتر هوای خودرو و تامین مواد اولیه مرغوب در ایران میباشد.

 

این شرکت دارای مجوز ساخت از وزارت صنعت،معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به شناسه ۲۰۵۲۶۲۱۵۵۸۰ و دارای سه استاندارد بین المللی از کشور کانادا با اعتبار بخشی امریکا بوده و عضو انجمن علمی کیفیت ایران و عضو حقوقی انجمن علمی استاندارد ملی ایران به شماره ۹۲۲۰۵۰۲۳ بوده که در ایران اولین شرکت سازنده و فروشنده با این اعتباراتست.

 

شرکت اس جی اس فیلتر سالها تجربه،خدمات رسانی،پشتیبانی و ایجاد شغل در سراسر کشور یکی از بزرگترین طراحان و سازندگان خطوط تولید فیلتر هوا در ایران بوده که برگزیده همایش ها و سمینارهای متعدد ملی و بین المللی و دریافت چندین تندیس،مدال و دیپلم افتخار در حوزه خلاقیت و نوآوری،مدیریت و کیفیت،آموزش و پژوهش و مشتری مداریست

لازم به ذکرست در اساسنامه این شرکت،مشاوره،آموزش وپژوهش نام برده شده است لذا طبق قانون ثبت شرکتها در چنین حالی باید درخواست کننده مجوز یا تاییده از وزارت علوم،تحقیقات و فناوری داشته باشد که بطور مکتوب در بین این ادارات نامه نگاری شود در غیر این صورت شرکت مجاز به مشاوره یا آموزش نیست

 

 

 

sgsfilter_icon

مدیریت اس جی اس فیلتر

شرکت ماشين سازی sgsfilter با هدف ایجاد اشتغال برای جوانان در زمینه تولیدات داخلی فعالیت خود را آغاز نموده و امید بر آن دارد که بتواند گامی موثر در اشتغال جوانان و واحدهای کوچک تولیدی برداشته باشد.

sgsfilter_icon

تماس با ما:

کرج، خیابان بهشتی، جهان شهر، خیابان استانداری، نبش کوچه رازقی، ساختمان آترین، طبقه 4، واحد 12

آدرس ایمیل: info { at } sgsfilter.com

شماره تماس ها:

 02634458878
 02634441265
 02634452363
 02634459669

شماره همراه : 09125167477

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت برای شرکت صنعتگران سبز محفوظ می باشد.