راه اندازی خط تولید فیلتر الیافی

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به دنبال کار آسان با درآمد بالا هستید ، ما به شما پیشنهاد می کنیم درباره راه اندازی خط تولید فیلتر الیافی بیشتر بدانید.

وجود فیلترهای هوا در خودرو به عنوان یکی از اجزای اصلی سیستم اتومبیل در نظر گرفته شده است. همانطور که می دانید از فیلترهای هوا برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به موتور استفاده می شود.

هزینه راه اندازی خط تولید فیلتر الیافی

 

راه اندازی خط تولید فیلتر الیافی

تولید فیلتر هوا ، مانند تولید هر نوع تجهیزات یا قطعات و ماشین آلات ، به اطلاعات کافی در مورد بازار آن محصول نیاز داشت. در ایران ، به دلیل مشکلات اقتصادی مانند تورم و تحریم ها ، بسیاری از صنایع اغلب در تولید محصولات خود با مشکلات جدی روبرو هستند.

تولید فیلتر هوا برای خودروهای سواری و سنگین با استفاده از دستگاه تولید فیلتر هوا به یک صنعت تبدیل شده و می تواند مزایای مناسبی را برای تولید کننده و البته مصرف کننده نهایی داشته باشد.

سرمایه مرحله اول برای راه اندازی کارگاه تولید فیلتر هوا

در مرحله اول برای ورود به چرخه تولید در این کار به سرمایه اولیه نه چندان زیادی نیاز دارید که شامل خرید مواد اولیه ، هزینه کارگاه و … برای شروع ، چون استاندارد فیلتر هوا اجباری است ، باید از استاندارد فیلترهای هوا پیروی کنید.در غیر این صورت ، در بازار فروش با مشکلات جدی روبرو خواهید شد.

برای مشاهده مطالبی در مورد تولید فیلتر هوا ، مواد اولیه تولید فیلتر هوا، دستگاه فیلتر هوا ، دستگاه چین کن فیلتر لطفا کلیک نمایید

 

صفر تا صد ساخت فیلتر هوا

• ثبت و علامت تجاری مورد نظر در وب سایت مرکز مالکیت معنوی
• راه اندازی کارگاه تولید فیلتر هوا (استعلام مکان مناسب برای این کار فقط از طریق بخش صنعتی شهر شما امکان پذیر است)
• خرید مواد اولیه برای تولید فیلتر هوا
• رجوع به دفتر استاندارد
• دریافت پروانه کسب برای تولید فیلتر هوا (پروانه کسب یا پروانه بهره برداری از وزارت صنعت یا اتحادیه صنفی)

راه اندازی خط تولید فیلتر الیافی

دستگاه ساخت فیلتر هوا

نکته مهم: تمام مراحل ذکر شده در بالا اجباری بوده و حداقل 4 ماه به طول می انجامد.

حال به شرح مختصری از موارد فوق برای راه اندازی خط تولید فیلتر الیافی میپردازیم:

1. ثبت شرکت شما حدود 2 ماه طول می کشد

2. برای صدور پروانه بهره برداری تأسیس یا پروانه بهره برداری ، باید یک کارگاه و یک دستگاه تزریق پلی اورتان (PU) (بازدید توسط صنایع) داشته باشید. همچنین محصولاتی که به سبک قدیمی (PVC) تولید می شوند مورد تأیید دفتر استاندارد کشور نیستند.

3. برای ثبت علامت تجاری ثبت شرکت و داشتن پروانه تأسیس یا بهره برداری ضروری است. این روند (ثبت علامت تجاری) نیز حدود 3 ماه طول می کشد و فقط در اداره ثبت مالکیت صنعتی واقع در تهران ثبت می شود.

4. برای بدست آوردن کد ملی باید اقداماتی انجام شود و برای هر محصول کد جداگانه ای صادر شود.

5. آزمایشگاه تخصصی باید دستگاهی با دمای 140+ درجه سانتیگراد و فریزر در دمای 40- درجه سانتی گراد و دستگاهی برای آزمایش فیلتر هوا داشته باشد.

6. برای کنترل کیفیت و مسئولیت آزمایشگاه ، باید کارمند (کارشناسی) استخدام کنید.

اگر مراحل فوق را با موفقیت پشت سر بگذارید ، دفتر استاندارد شهرستان شما برای نمونه برداری از کارگاه شما بازدید می کند.

برای دریافت استاندارد ، شما باید موارد زیر را انجام دهید.

• ثبت شرکت
• گرفتن پروانه بهره برداری
• ثبت علامت تجاری محصول
• دارا بودن کد اقتصادی (کد ملی) محصول
• داشتن یک آزمایشگاه اختصاصی
• استخدام یک مدیر کیفی(کارشناسی)

هزینه راه اندازی خط تولید فیلتر الیافی

 

راه اندازی خط تولید فیلتر الیافی

ربات تزریق

برای راه اندازی خط تولید فیلتر الیافی ، داشتن یک دستگاه مجهز، یک عنصر مهم و اساسی است. امروزه شرکت هایی وجود دارند که بسیاری از دستگاه های تقلبی را تولید و به بازار عرضه می کنند و خریداران آن را بدون اطلاعات کافی خریداری می کنند و از همان ابتدا متحمل خسارات زیادی می شوند.

دستگاه تولید فیلتر هوا که به شما می دهند بی کیفیت است و حتی اگر فیلتر هوا تولید کنید ، بسیاری از فیلترهای تولید هوا معیوب هستند و خریداری نمی شوند.

راه اندازی خط تولید فیلترهای هوا به دلیل خدمات پس از فروش و مشاوره و پشتیبانی صادقانه و نه وعده های پوچ و وسوسه انگیز ، نیازمند یک دستگاه با کیفیت و تأمین آن از یک تولید کننده معتبر است. لطفاً کمی تحقیق کنید و سپس تصمیم بگیرید.

کلاهبرداری در ساخت فیلتر هوا

 

راه اندازی خط تولید فیلتر الیافی

انواع فیلتر هوا

یکی دیگر از مشکلات تولید فیلتر هوا ، سو استفاده ها و کلاهبرداری های زیاد در فروش دستگاه و متأسفانه بی اعتمادی قسمت بزرگی از جامعه به تولید فیلترهای هوا است که عامل آن استفاده نادرست از ترفندهای بازاریابی است.

اخیراً چندین شرکت با تبلیغات گسترده و فریبنده فروش دستگاه هایی مانند تولید فیلتر هوا و روغن خودرو و وعده های فریبنده و سو استفاده از بیکاری جوانان ، مشتری های زیادی را به خود جلب کرده و سودهای کلانی کسب کرده اند.

عبارات فریبنده و جملات اغواگرانه موضوع روزانه صدها تبلیغات در روزنامه ها و بروشورهایی است که عوامل آن از ظرفیت های مغفول مانده جامعه و نیازهای جوانان برای فریب جامعه و سو استفاده از مشکلات و بیکاری نسل جوان استفاده می کنند.

هشدار اداره کل استاندارد برای راه اندازی خط تولید فیلتر الیافی

اداره کل استاندارد از همه هموطنان درخواست می کند که مراقب سو استفاده برخی از افراد در فروش خط تولید و تجهیزات اتوماتیک و نیمه اتوماتیک برای ساخت فیلتر هوای الیافی اتومبیل می باشند.

در ماه های اخیر مشاهده شده است که برخی از افراد و شرکت های سودجو ، بدون دانش فنی ، در سایت های اینترنتی و وبلاگ ها و با ارسال پیام های متنی ، با ادعاهایی مانند فروش خط تولید انواع ماشین آلات ساخت فیلترهای هوای اتومبیل ، فروش دستگاه کاغذ چین کن غلتکی فیلتر هوای کاغذی ، فروش مواد اولیه فیلترهای هوای الیافی و آموزش ساخت و تولید فیلتر هوا در خانه ، اقدام به فروش این تجهیزات غیر استاندارد و تولید فیلترهای هوا به روش سنتی می کنند.

بیشتر فیلترهای هوای الیافی اتومبیل تولید شده با این روش و با این دستگاه ها کیفیت لازم و استاندارد را ندارند. پس در راه اندازی خط تولید فیلتر هوا مراقب کلاهبرداران و شیادها باشید و قبل از آن حتما با افراد باتجربه و متخصص این حرفه مشورت کرده و راهنمایی کنید.