دستگاه فیلتر هوا 

فیلتر هوا در خودرو مانعی برای جلوگیری از ورود ذرات معلق در هوا و آلودگی و حشرات و… می باشد. فیلتر هوا استفاده شده در فواصل زمانی مشخص (با توجه به میزان استفاده از اتومبیل ، میزان آلودگی و …) تعویض می شود. اگر از فیلتر هوا در ماشین استفاده نشود ذرات، معابر هوای خودرو را می بندد و در مسیر هوا تداخل ایجاد می کند و باعث افزایش مصرف بنزین خودرو می شود.

 

تولید فیلتر هوا

در فیلترهای هوا ، دو ماده اولیه طبق فرمول خاصی به صورت دستی ترکیب شده و با میکسر صنعتی دستی مخلوط می شوند و قالب های پلاستیکی در مواد ریز ریخته می شود و پس از چند دقیقه ، تبدیل به فیلتر هوا می شوند. این یک فناوری جدید است و به گاز یا آب نیاز ندارد.

برای ساخت تولید فیلتر هوا ، بودن یک دستگاه مجهز بسیار مهم می باشد .اکنون شرکت هایی هستن که زیاد از دستگاه های تقلبی را ساخته و به بازار ارایه می دهند  و مشتریان از  آنها آشنایی زیادی ندارند و خرید می کنند و از اول زیان زیادی می کنند . دستگاه فیلتر هوا کارایی خوبی ندارد وبیشتر  فیلترهای تولید هواخراب هستند و مشتری ندارد.

قطعات خط تولید فیلتر هوای اتومبیل

• دستگاه فیلتر هوا
• قالب های فیلتر هوا
• مواد اولیه فیلتر هوا

علت خرید دستگاه تولید فیلتر هوا

دستگاه فیلتر هوا

وجود فیلترهای هوا در خودرو به عنوان یکی از اجزای اصلی سیستم اتومبیل در نظر گرفته شده است. همانطور که می دانید از فیلترهای هوا برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به موتور استفاده می شود. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به دنبال کار آسان با درآمد بالا هستید ، به شما پیشنهاد می کنیم درباره تولید فیلتر هوا بیشتر بدانید. برای تولید فیلتر هوا ، در اولین مرحله خرید دستگاه فیلتر هوا ضروری است.

تولید فیلتر هوا در خانه

به دلیل استفاده مکرر از فیلتر هوا در اتومبیل ها ، تولید فیلتر هوا در خانه یکی از مشاغل خانگی سریع ، سودآور و راحت است که به طور مداوم ادامه دارد. تولید فیلتر هوا بسیار آسان است و با مواد اولیه مورد نیاز و دستگاه هایی انجام می شود که چندان گران نیستند.

کاغذ فیلتر هوا از سلولز ساخته شده است که ذرات معلق را در فضا جذب می کند و سپس با مواد اولیه فیلتر هوا آن ترکیب می شود. علاوه بر اینکه فیلتر هوا مانعی در برابر ذرات معلق و آلودگی است ، همچنین از ورود هوا به سوخت در طی این عملیات جلوگیری می کند. فیلترهای هوا به شکل دایره ای ، تخت و مستطیل استفاده می شوند.

میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید دستگاه فیلتر هوا 

دستگاه فیلتر هوا

فیلترهای هوا بخشی قابل مصرف است و هر خودرویی بسته به عملکرد و آلودگی هوا سالانه به تعدادی از آنها نیاز دارد. با سرمایه کم می توان به راحتی فیلترهای هوا را در کارگاه های کوچک و حتی در خانه تولید کرد و در نتیجه تلاش به سود و درآمد خوبی رسید.

انواع دستگاه تولید فیلتر هوا

دستگاه کاغذ چین کن فیلتر هوا

همانطور که از نام آن پیداست ، این دستگاه وسیله ای اتوماتیک برای چین کردن انواع کاغذ فیلتر هوا است و کار آن فقط مخصوص کاغذهای تولید فیلتر هوا است. این دستگاه به طور خودکار کاغذ را تا می کند. استفاده از این دستگاه ها در صنعت تولید فیلتر هوا است. رول های کاغذی وارد این دستگاه می شوند و از طرف دیگر کاغذ به صورت تا شده برداشته می شود و سپس توسط دستگاه اتوماتیک تولید فیلتر هوا، برای خودرو تولید می شود.

دستگاه هد میکس تولید هوا

شرکت صنعتگران سبز ، تولید کننده انواع دستگاه های فیلتر هوا در کشور است. این هد میکس ها به گونه ای طراحی شده اند که در مقابل تولید بالا، نیازی به چیلر یا خنک کننده ندارند و به هیچ وجه گرم نمی شوند.

دستگاه فیلتر هوا کاملاً خودکار با تزریق فوم فیلتر هوا مشخصات فنی دستگاه تولید فیلتر هوا رباتیک
• دارای خروجی مخازن رباتیک 1 اینچ برای پشتیبانی بهتر از پمپ در مواد کربن دار
• مخازن گپ دار برای تخلیه کامل مواد
• مخازن فلنچی درب دار
• دستگاه پرس هلدینگ برای ساخت فیلتر هوا

این دستگاه چرخان اجازه می دهد تا اپراتور در یک نقطه قرار گیرد و قالبهای تولید شده را در زیر گیره ها قرار دهد.

دستگاه فیلتر هوا

هنگام ساخت فیلتر هوا ، سعی کنید مشخصات فیلتر هوای خوب را با استانداردهای لازم در نظر بگیرید. یکی از ویژگی های فیلترهای با بازده بالا این است که توانایی جذب ذرات تا 0.3 میکرون را دارند و بازده آنها براساس معیارهای اندازه گیری نقطه گرد و غبار بین 30 تا 98 درصد است.

فیلترهای هوا با بازده پایین قادر به جذب ذرات تا 50 میکرون هستند. مواد این پالایه ها می تواند پشم شیشه ، فایبرگلاس یا چسب هایی به نام تاکیفایر باشد و با گذشت زمان ، قطعات آن از بستر فیلتر جدا شده و کارایی آن بسیار کاهش یابد. این فیلترها بیشتر به عنوان پیش فیلتر استفاده می شوند.

بازار فروش فیلتر هوا

فیلترهای هوا بازار مصرف خوبی دارند. در مورد واردات فیلتر هوا در ایران ، این فقط برای خودروهای خارجی مجاز است ، حتی پس از اخذ مجوز از وارد کننده اصلی آن خودرو خاص و هیچ فیلتر هوای خارجی در بازار وجود ندارد. بنابراین ، تنها رقبای شما هموطنان شما خواهند بود.

بنابراین می توانید با ساخت فیلترهای با کیفیت هوا ، بازار را از آن خود کنید. همچنین فیلتر هوا مصرفی است و تاریخ انقضا ندارد. بنابراین می توانید هر زمان که بخواهید ، با نیروی انسانی کم ، سرمایه نسبتاً کم ، فضای کارگاهی ساده و با آموزش سریع و آسان ، کالای خود را با کیفیت مناسب تولید و به بازار عرضه کنید.

منبع : https://www.amazon.com