دستگاه اتوماتیک فیلتر هوا

تولید فیلتر هوا

به دلیل پیشرفت در فن آوری و به روزرسانی سیستم های کنترل ، یکی از نگرانی های سازندگان ماشین آلات و تولیدکنندگان معتبر در سراسر جهان ، هماهنگ سازی خطوط تولید و به روزرسانی دستگاه ها است.

و محصولات تولیدی شرکت ما از این قاعده مستثنی نیست و ماشین آلات تاشو کاملاً اتوماتیک کاغذ ، دستگاه تزریق فیلتر هوا ، دستگاه فیلتر هوا رباتیک ، دستگاه فیلتر هوا خودرو ، دستگاه چین کن کاغذ کاملاً اتوماتیک ، دستگاه تزریق کف فیلتر هوا ، دستگاه فیلتر هوا رباتیک ، دستگاه فیلتر هوا ، برش اتوماتیک قالب برای تولید کاغذ راه راه ، انواع فیلترهای هوا ، دستگاه های نیمه اتوماتیک برای تولید فیلترهای هوا و مجهز به سیستم HMI ، که در واقع نشان دهنده رابطه بین انسان و ماشین است و یک کنترل کننده هوشمند با قابلیت های بسیار است.

دستگاه اتوماتیک فیـلتر هوا به طور خودکار کار تزریق کف را انجام می دهند این دستگاه ها دارای شیر و هد متحرک هستند و از هیچ میز CNC برای آن استفاده نمی شود. این دستگاه کاملاً اتوماتیک همان دستگاههای تزریق کف نیمه اتوماتیک PU دارای میز CNC هستند که با چرخاندن قطعاتی مانند میز ، تسمه و موتور ، اصطلاحاً به دستگاه کاملاً اتوماتیک تبدیل شده است.

هزینه خرید دستگاه اتوماتیک فیلتر هوا

وجود یک دستگاه مجهز یک عنصر مهم و اساسی برای ایجاد خط تولید فیلتر هوا است. امروزه شرکت هایی وجود دارند که بسیاری از دستگاه های تقلبی را تولید و به بازار عرضه می کنند و خریداران آن را بدون اطلاعات کافی خریداری می کنند. این شرکت ها دستگاه تولید فیلتر هوا که به شما می دهند بی کیفیت است و حتی اگر فیلتر هوا هم بسازید ، بسیاری از فیلترهای تولید هوا معیوب هستند و خریداری نمی شوند.

راه اندازی خط تولید فیلتر هوا به یک دستگاه با کیفیت و تهیه آن از یک تولید کننده معتبر به دلیل خدمات پس از فروش و مشاوره و پشتیبانی صادقانه نیاز دارد. قبل از خرید این دستگاه های بی کیفیت و وسوسه انگیز لطفا تحقیق کنید و سپس تصمیم بگیرید که کدام دستگاه را خریداری کنید.

هزینه راه اندازی کارگاه با دستگاه اتوماتیک فیلتر هوا

 

دستگاه اتوماتیک فیلتر هوا

برای راه اندازی کارگاه تولید فیلتر هوا باید تجهیزات و ابزار کارگاه را تهیه کنیم. مهمترین عامل در تولید فیلترهای با کیفیت هوا ، دستگاههای تولید فیلتر هوا هستند.

البته لازم به ذکر است که در بازار خرید و فروش دستگاه های تولید فیلتر هوا دستگاه های تقلبی نیز وجود دارد که خرید آنها بی فایده است در آینده هزینه های جانبی و هزینه های تعمیرات زیادی را باید پرداخت کنید .

بنابراین بهتر است برای راه اندازی کارگاه تولید فیلتر هوا فیلترهای هوا را از تولیدکنندگان با کیفیت خریداری کنید تا در همان ابتدای کار ضرر نبینید. علاوه بر این ، با مشاوره با تولید کنندگان معتبر ماشین آلات تولید فیلتر هوا می توانید از صفر تا صد تولید فیلتر هوا مطلع شوید.

خط تولید فیلتر هوا از سه قسمت تشکیل شده است: مواد اولیه فیلترهای هوا ، قالب های فیلتر هوا و دستگاه های تولید فیلتر هوا مواد اولیه تولید فیلترهای هوا شامل پلی ، کاغذ چین خورده ی استاندارد برای فیلترهای هوا ، ISO ، کاغذ خام برای فیلترهای هوا یا غلطک ، مش آلومینیوم برای فیلترهای هوا ، انواع قالب برای فیلترهای هوا و چسب یکی از مهمترین سوالات در مورد هر شغلی مربوط به سود و درآمد حاصل از آن است. همچنین کارآفرینی با تولید فیلترهای هوا سود دارد.

دستگاه اتوماتیک فیلتر هوا به صورت خودکار مواد را به داخل قالب تزریق می کنند. دستگاه های اتوماتیک شیر و هد متحرک دارند و از میزهای CNC استفاده نمی کنند. لازم به ذکر است که دستگاههای کاملاً اتوماتیک همان دستگاههای نیمه اتوماتیک هستند که دارای قطعات خودکار مانند میز ، تسمه و موتور هستند.

امکانات دستگاه اتوماتیک فیلتر هوا

دستگاه اتوماتیک فیلتر هوا

تعریف میز CNC: دستگاه اتوماتیک فیلتر هوای خودکار مجهز به میز CNC (میزی که قالبهای پلاستیکی توسط کاربر با حافظه رایانه از پیش تعیین شده و بدون مداخله دستی استفاده می شود ، فقط با انتخاب نوع اتومبیل از صفحه لمسی LCD و میز CNC مطابق بر نوع و اندازه ، میز را در این جهت حرکت دهید تا مواد از سر دستگاه کوچک ریخته شود.

تعریف PLC: این یک نرم افزار کنترل کننده است که اطلاعات را در قسمت ورودی دریافت کرده و مطابق برنامه ذخیره شده در حافظه خود پردازش می کند و نتیجه عملیات را از قسمت خروجی به عنوان دستورات به گیرنده ها می فرستد. و مجریان آنرا انجام می دهند .

مشخصات فنی دستگاه اتوماتیک فیلتر هوا

قابلیت کنترل PLC
سر تزریق با پیشرفته ترین تکنولوژی روز با امکان خنک سازی
نظافت عقب ، کنترل دما و تزریق با سرعت های مختلف
میکسر هد با تکنولوژی پیشرفته
سیستم زمان بندی بسیار دقیق و قابل کنترل
امکان تزریق از 1 گرم تا 200 گرم در ثانیه
ویژگی انحصاری امکان تغییر نوع فوم از خشک به نرم
ویژگی انحصاری سازگاری دستگاه با برق خانگی
دارای سیستم امنیتی برای محافظت از دستگاه
تنظیم از راه دور به صورت دستی و دیجیتال
ظرفیت تولید 100000 فیلتر در ماه برای 6 ساعت کاری در روز
عدم وجود هرگونه آلودگی صوتی و محیطی
مخازن دو جداره دارد
دارای سیستم خنک کننده برای مناطق گرمسیری
ابعاد محیط کار برای این سیستم 10 متر مربع است
فقط با برق تک فاز تأمین می شود.
100 ها مدل مختلف
دارای کمپرسور هوا
1 سال ضمانت تعویض قطعات و 10 سال خدمات پس از فروش
نصب ، راه اندازی و آموزش در تمام مناطق کشور رایگان است

بعضی از شرکت ها دستگاه نیمه اتومات را به نام دستگاه تمام اتومات می فروشند و بعضی میز CNC را بدون میکروکنترلر و PLC که این میز با پمپ باد و یا با دست حرکت می کند .

حتی بعضی از شرکتها به صورت خنده داری دستگاه دستی را با کمی تغییرات مانند شبیه سازی با بشکه و پمپ کولر آبی بنام دستگاه نیمه اتومات با قیمت بالای ۵ میلیون تو بازار می فروشند.

اخیرا دستگاهایی تحت عنوان دستگاه تولید فیلتر هوا اتوماتیک در سایتهای که ظاهرشان نشان دهنده باطنشان است(فقط نام ما را با نام خود جایگزین کرده اند!) دیده شده که متاسفانه توسط افرادی ناشی به اصطلاح ساخته شده که سعی دارند خود را در این صنعت ولو ,به قیمت متضرر شدن دیگران امتحان کنند .

متاسفانه در قسمت به اصطلاح CNC این اقلام از وسایل اماده ای چون PLC و یا لوگو غیر صنعتی با صحفه HMI به همراه محورهای اماده پیچی و برنامهای اماده استفاده شده که استفاده از این اقلام فقط در پروژهای دانشجوی کاربرد دارد و صنعتی نمیباشد.

در حالی که در سیستم های صنعتی از مکانیک CNC گرفته تا سخت افزار و نرم افزار ان باید کاملا مهندسی بوده و با توجه به مقتضیات کاری باشد که از ان سیستم میخواهیم . بی گمان شما هیچ دستگاه صنعتی معتبری را مشاهده نخواهید کرد که در ان از چنین ترکیبی استفاده شده باشد .

عده ای دیگر پا را از این فراتر گذاشته و از صفحات نمایشگر بزرگ که هیچ کاربرد منطقی برای ان تعریف نشده و فقط جهت نشان دادن روشن یا خاموش شدن یک موتور!!! یا باز و بسته شدن یک شیر !! ( و می گوید صفحه کانلا فارسی ) استفاده میشود قصد دارند این فکر را در ذهن مشتری القا کنند که دستگاه ما مکانیزه است درست مانند این است که ما به یک کولر ابی صفحه HMI !!! وصل کنیم و بگویم کولر گازی است .

با توجه به اینکه خدمات گارانتی ما تعویض قطعات (بدون چون چرا) میباشد لذا از هشت سال قبل بر ان شدیم که کلیه اجزء دستگاه های ما کاملا مهندسی طراحی شود به گونه ای که کمترین هزینه مالی و زمانی را برای مشتری و ما در پی داشته باشد سند این موفقیت ما ماندگاری طولانی مدت در این عرصه و رضایت مشتریانمان میباشد.

با توجه به گلایه های بعضی از مشتریان و تولییدکنندگان از دستگاههایی که اخیرا تحت نام اتوماتیک خریداری کرده اند بر آن شدیم که جهت روشن نمودن اصل قضیه به سیستم کاری این به اصلاح دستگاهها بپردازیم

دستگاه اتوماتیک فیلتر هوا

Frownسیستم دستگاه اتوماتیک فیلتر هوا شماره یک یا به اصطلاح سرنگ اتوماتیک در این سیستم از روش دستی !!!!تولید فیلتر هوا الهام گرفته شده است به این صورت که به جای استفاده دستی از سرنگ از دو جک پنوماتیک یا هیدرولیک جهت کشیدن مواد ایزوسیانات و پلی اورتان استفاده شده است روش کار به این شکل است که با استفاده از دو تایمر و دو جک کل سیستم کنترلی و توزین تداعی شده استو با کمال تعجب این افراد نام PLC را برایTIMER 10 هزار تومانی خود استفاده میکنند.

به زبان ساده تر به جای استفاده از سیستمهای دقیق کنترلی که مقدار ، فشار ، دبی و دمای مواد را در یک سیستم به صورت کاملا پایدار ثابت نگه میدارند از این سیستم استفاده شده است که با توجه به عدم دقت جک به خاطر مسائل فنی سیستم ناپایدار بوده و به هیچ عنوان به عنوان یک سیستم استیبل ( ثابت نگه داشته شده ) برای تولید فیلتر هوا نمیشود از ان استفاده کرد.

از طرفی قیمت تمام شده چنین سیستم هایی حدود یک الی یک و نیم میلیون تومان میباشد و منطقی نیست حتی یک پنجم پول یک سیستم اتوماتیک واقعی را نیز به انها داد.

مسئله بعدی استفاده از موتورهای سه فاز به علت عدم داشتن PLC برای میز CNC میباشد به این صورت که شما برای حرکت و کنترل یک قالب ۳۰ گرمی از سه موتور سه فاز!!!!! و یک مکانیک ۱۵۰ کیلویی استفاده میکنید پس انتظار قبض برق پنج تا شش رقمی دور از ذهن نیست !!
Frown  دستگاه اتوماتیک فیلتر هوا شماره دو یا مخزن بادی در این سیستم مخازن پلی و ایزو تحت فشار باد قرار میگیرند و به این شکل که مثلا مخزن ایزو سیانات تحت فشار دو بار و مخزن پلی اورتان تحت فشار شش بار قرار میگیرد بنده بسیار در عجبم از این روحیه بالا در تمسخر علم دینامیک !!!!!!!!!!
Frownسیستم اتوماتیک فیلتر هوا مدل دانشجوی!!!!!!!!!

در این مدل سعی گردیده تا دستگاه !! از طریق کپی برداری به مدل اصلی نزدیک باشد ولی به جای استفاده از قطعات صنعتی از انواعی با کارامدی و عمر پایین و در عین حال با تلورانس کیفیت استفاده گردیده است .

این نوع دستگاهها دارای ویژگی های بلا استفاده همچون ۶۰۰۰ دور و سه محوره بودن هستند مثلا دور مورد نیاز برای میشلاتور ( از اجزای داخلی هد ) دستگاه بین ۳۰۰۰ دور تا ۴۵۰۰ دور میباشد که بالاتر و پایین تر از میزان باعث تغیر کیفیت فوم میگردند و علت استفاده از همچینین دوری پوشش دادن نقص قسمت هد دستگاه میباشد .

بعضی از این افراد بدون در نظر گرفتن بسیاری از فاکتورها که در این جا مجال بیان انها نیست و صرفا جهت پر کردن جیب خود سبب سر در گم شدن دوستانی میشوند که دوست دارند کار تولیدی انجام بدهند ولی هم سرمایه خود را از دست میدهند هم روحیه و عشق خود را به هر کار تولیدی دیگر.

شرکت صنعت سبز

شرکت تولیدی فیلتر با همکاری متخصصان و کارشناسان خود در صنعت تولید فیلتر آماده ارائه مشاوره در زمینه خدمات فنی و مهندسی در زمینه طراحی ، ساخت ، تهیه مواد ، نصب ، نگهداری و تعمیرات مربوط به صنعت تولید فیلتر. بهترین و ساده ترین تیم متخصص و تکنسین آماده ارائه خدمات هستند.

شرکت ما در زمینه پیشرفت فناوری و به روزرسانی سیستم های کنترل و به دنبال همگام سازی خطوط تولید و به روزرسانی دستگاه های تولیدی و محصولات خود مانند دستگاه های تولید فیلتر های کاغذی کاملاً اتوماتیک ، دستگاه های تزریق فوم فیلتر هوا ، دستگاه اتوماتیک فیلتر هوا رباتیک ، دستگاه فیلتر هوای اتومبیل و … است.

sgsfilter_icon

مدیریت اس جی اس فیلتر

شرکت ماشين سازی sgsfilter با هدف ایجاد اشتغال برای جوانان در زمینه تولیدات داخلی فعالیت خود را آغاز نموده و امید بر آن دارد که بتواند گامی موثر در اشتغال جوانان و واحدهای کوچک تولیدی برداشته باشد.

sgsfilter_icon

تماس با ما:

کرج بلوار شهید بهشتی به سمت میدان سپاه نرسیده به خیابان کسری ساختمان ولیعهدی طبقه ۴ واحد ۴۰۳

آدرس ایمیل: sanatsabz00@gmail.com

شماره تماس ها:

02634294266

02634298878

02634294265

02634298669شماره همراه : 09125167477

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت برای شرکت صنعتگران سبز محفوظ می باشد.