نکاتی در مورد اجرای خط تولید فیلتر هوا

اجرای خط تولید فیلتر هوا

نکاتی فنی قبل از اجرای خط تولید فیلتر هوا

  • چند نکته فنی وجود دارد که باید قبل اجرای خط تولید فیلتر هوا و آموزش کار با دستگاه فیلتر هوا به خاطر بسپارید.
  • هنگام نصب حتما دستگاه فیلتر هوا را بر روی زمین سفت کنید ، مخصوصاً در شهرهایی که هوای مرطوب دارند.
  • بعضی وقت ها هنگام روشن كردن دستگاه فیلتر اتومبیل از محافظ 15 آمپر یک فاز استفاده كنید تا در صورت نوسانات برق دستگاه فیلتر خودرو آسیب نبیند.
  • باید به این نکته که یکی از مهمترین قطعات تولید دستگاه فیلتر هوا Hedmix تزریق مواد پلی و ایزو می باشد دقت کرد و پس از گذشت زمان ماده تزریق می شود و باید تزریق شسته شود حتما تهیه نمایید یک پمپ هوا قبل از شروع شما باید از برند های متعبر استفاده کنید ، که خدمات پس از فروش عالی و مناسبی داشته باشد . پمپ هوا برای کار با دستگاه فیلتر هوا مناسب است ، پمپ 50 کیلوگرم و بیشتر است .

 

  • یکی از مهمترین عوامل در فرآیند اجرای خط تولید فیلتر هوا بحث دمای ISO و مواد پلی و بحث دمای محیط است. ماشین سازی اس جی اس فیلتر به همه مشتریان عزیز پیشنهاد می کند قبل از شروع کار از دستگاه ها و مدل هایی که دارای سیستم گردش آب و خنک کننده هستند استفاده کنند و تا حد ممکن دمای محیط را کاهش دهند. بهترین دما برای این فرآیند در خارج و محیط 27 درجه سانتیگراد است.
  • مواد پلی اورتان که یکی از مهمترین موادی است که در ساخت فیلترهای هوا و روند خط تولید فیلترهای خودرو مورد استفاده قرار می گیرد ، در دو قسمت است و توصیه می شود قبل از ریختن پلی در مخزن مخزن ، خوب مخلوط شود. دستگاه و اگر صنعتی باشد شما از یک فیلتر تولید انبوه استفاده می کنید. حتماً میکسر مخصوص تهیه کنید تا مشکلی ایجاد نشود و هنگام ریختن مواد پلی اورتان در دستگاه از قیف مشبک مناسب استفاده کنید.
  • هنگام تنظیم خط تولید فیلتر هوا و دستگاه کاغذ چین ، اول باید فرم فیلتر هوا را برای خط تولید فیلتر تمیز کنید. زیرا وقتی فوم تزریق شده توسط دستگاه فیلتر هوا Hedmix با آلاینده یا جسم مانند ریزگرد مخلوط می شود ، این منجر به کیفیت پایین کف بدست آمده در خط تولید می شود.

روند کار دستگاه فیلتر هوا چگونه است

 اجرای خط تولید فیلتر هوا

در اجرای خط تولید فیلتر هوا اتومبیل پس از ذوب شدن مواد مصرفی را به طور خودکار به داخل قالب تزریق می کند ، سپس ضمن برداشتن مواد از سر دستگاه میز CNC ، مواد قالب و سپس کاغذ که به  شکل چین خورده را تکان می دهد و  داخل قالب قرار می دهید و پس از مدت زمان خشک شدن مواد داخل قالب ، فیلتر هوای تولید شده از داخل قالب را بردارید.

در تولید خط تولید فیلتر هوا ، دو ماده اولیه مطابق فرمول خاصی با دست ترکیب می شوند و با میکسر صنعتی دستی مخلوط می شوند و قالب های پلاستیکی در قسمت مواد ریز ریخته می شود و پس از چند دقیقه به فیلتر هوا تبدیل می شود. (به گاز و آب نیاز ندارد). از نظر کیفیت تولید ، فیلترهای هوا تفاوتی با سایر دستگاه ها ندارند ، فقط سرعت کار با 100 قالب متفاوت است ، در واقع شما می توانید در 8 ساعت کاری حدود 400 فیلتر هوا تولید کنید.

قیمت دستگاه کاملاً اتوماتیک با فیلتر هوا

 اجرای خط تولید فیلتر هوا

این مدل دستگاه فیلتر هوا به طور خودکار کف را تزریق می کند. این دستگاه ها دارای شیر متحرک و هد هستند و به هیچ وجه از میز CNC استفاده نمی شود. دستگاه های کاملاً اتوماتیک همان دستگاه های تزریق کف PU نیمه اتوماتیک را دارند. آنها میزهای CNC هستند که با افزودن قطعاتی مانند میز ، تسمه و موتور به اصطلاح کاملاً اتوماتیک تبدیل شده اند.

برای خرید و اطلاعات دقیق در مورد قیمت دستگاه فیلتر هوا کاملاً اتوماتیک می توانید با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و نظرات وپرسش های  خود را مطرح کنید. در مورد انتخاب صحیح دستگاه فیلتر هوا به ما بگویید و شرکای ما ضمن راهنمایی کامل به شما در خرید بهترین دستگاه فیلتر هوا کاملاً اتوماتیک کمک می کنند.

منبع : https://www.alibaba.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *